12 metų patirtis padedant šunų šeimininkams tiek auginant šuniukus, tiek sprendžiant įsisenėjusias elgsenos problemas, pagaliau virto ir nuotoliniu kursu.

Jis planuose buvo jau seniai. Norėjosi padėti ir tiems, kurie gyvena toli nuo gerų dresuotojų, neturi galimybės važinėti iki dresūros mokyklos ar dėl darbo grafiko sunkiai suderina treniruotes. Situacija pasaulyje dabar leido skirti pakankamai laiko šio kurso kūrimui, ir pagaliau jis čia!

Galite rinktis iš dviejų variantų:

Pradedančiųjų video kursas 40eur
Pradedančiųjų kursas su 4 asmeninėmis konsultacijomis 130eur
Pradedančiųjų kursas su 8 asmeninėmis konsultacijomis 200eur
Nuotolinės konsultacijos Nuo 30eur

Šie kursai idealiai tinka šuniukams ir dar nedresuotiems šunims ir jų šeimininkams visame pasaulyje. Negaišite laiko kelionei iki dresūros mokyklos, pamokas ir konsultacijas gausite bet kuriame pasaulio taške, bet kuriuo laiku!

Kursas išskirtinis tuo, kad pamokoms filmuoti realiai besimokantys šunys, buvę mūsų dresūros su apgyvendinimu programoje. Taip gerokai aiškiau, ką daryti, nei demonstruojant su jau dresuotu šunimi.

Pradedančiųjų kursą sudaro trumpa mokymo teorija ir aštuonios praktinės video pamokos, kurios paaiškina ir parodo komandų ir svarbiausių įgūdžių mokymo etapus.

Kurse su asmeninėmis konsultacijomis, su video medžiaga gaunate ir konsultacijas jūsų pasirinktu laiku, per jums patogiausia platformą. Jų metu gausite patarimų, kaip efektyviausiai pritaikyti kurso medžiagą jūsų šuniui ir atsakymus į bet kokius jums kylančius klausimus.

Norėdami sužinoti daugiau, spauskite ant kurso pavadinimo!

Kurso ištraukos:

__Nesate tikri, ką pasirinkti? Skambinkite +37061649048 ar rašykite info@canis.lt. Būtinai jums padėsime!